Doprava a platba

Zde jsou popsány možné způsoby platby a dodání zboží.

Doprava

Obyčejné psaní

Nejlevnější způsob dodání, vhodný pro objednávky maximálně do 20 ks odznaků. U tohoto druhu zásilky není k dispozici sledování na internetu, zásilka není pojištěna proti ztrátě či poškození a není možné platit dobírkou. Výhodou je však velmi nízká cena.
Poplatek: 30Kč

Doporučená zásilka

Ekonomický způsob dodání pro zásilky do 30 ks odznaků. K dispozici je sledování zásilek i možnost platby dobírkou.
Poplatek: 60Kč

Balík Na poštu

Balík na poštu je ideální pro případ, že v době, kdy jsou doručovány zásilky, nebýváte doma. Balík bude doručen na poštu dle PSČ, kde si jej budete moci vyzvednout. O doručení budete informováni e-mailem nebo SMS. Doručení je garantováno do druhého dne od odeslání.
Poplatek: 90Kč

Balík Do ruky

je ideální způsob dopravy pro střední a velké zásilky. K dispozici je sledování zásilek i možnost platby dobírkou. Výhodou oproti Cennému balíku je garantované doručení do druhého dne od odeslání a informační SMS nebo e-mail o dnu doručení.
Poplatek: 110Kč

Platba

Platba převodem

Za zboží můžete zaplatit převodem na náš bankovní účet u Fio banky. Za tento způsob platby není účtován žádný poplatek. Zboží bude odesláno nejpozději den poté, co bude platba připsána na náš účet.
Poplatek: 0Kč

Platba dobírkou

Za zboží zaplatíte pracovníkovi České pošty při předání zásilky. Za platbu dobírkou je účtován příplatek 30 Kč. Zboží bude odesláno nepozději druhý den po přijetí objednávky. Platba dobírkou není možná u všech druhů zásilek, více podrobností najdete na stránce Možnosti dodání
Poplatek: 35Kč